Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Providence Friars - Xavier Musketeers Tahminler

Yenile
Bitmiş 25/02 19:30

Maç tahminleri

25/02/2026

Providence Friars

19:30

Xavier Musketeers

Bet:1x2 - K1

Oranlar:1.44

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.02.2026 18:40

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
2
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Providence Friars
PROV - %
Xavier Musketeers
XAV - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
10. Providence Friars
16 5 11 1389:1356
8. Xavier Musketeers
16 5 11 1249:1265

Bahis ipuçları

Providence Friars

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Providence Friars 'si yenilgiyle sonuçlandı

Providence Friars

6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Providence Friars 'si galibiyetle sonuçlandı

Xavier Musketeers

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Xavier Musketeers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Xavier Musketeers

6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Xavier Musketeers 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Providence Friars

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Providence Friars 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Providence Friars

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Providence Friars 'si galibiyetle sonuçlandı

Xavier Musketeers

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Xavier Musketeers 'si yenilgiyle sonuçlandı

Xavier Musketeers

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Xavier Musketeers 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Providence Friars

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Providence Friars 'si

Xavier Musketeers

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Xavier Musketeers 'si

Xavier Musketeers

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Xavier Musketeers 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Providence Friars

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Providence Friars 'si

Providence Friars

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Providence Friars 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Xavier Musketeers

4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Xavier Musketeers 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Providence Friars

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Providence Friars 'si yenilgiyle sonuçlandı

Xavier Musketeers

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Xavier Musketeers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Xavier Musketeers

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Xavier Musketeers 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Providence Friars

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Providence Friars 'si

Providence Friars

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Providence Friars için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.02.2026 18:40